Hakkımızda

Turyap Doğancılar  Temsilciliği olarak 10 yıl Üsküdar'da  merkezi konumu, modern görünümü, uzman personeli ve standart çalışma esaslarıyla binlerce gayrimenkulün  el değiştirmesine aracılık etmiştir.

2016 yılı itibariyle GDR Gayrimenkul Danışmanlık olarak kendi markasıyla devam etme kararı almıştır.

Firma Sahibi C.Cüneyt Güder Pazarlama / Satış sektöründeki 22 yıllık tecrübesini, Emlak Ofislerinin  Sistemli çalışarak en yüksek verimi almalarını sağlamak adına, PAYRUT ( Emlak Pazarlamada Sistem) Sistemini Hazırlamıştır. Sistemin kurulumu için Emlak Ofislerine Danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır.

GDR Gayrimenkul Danışmanlık çalışanları, insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de satış/pazarlama uzmanlığı olan profesyonellerdir. 
GDR Gayrimenkul Danışmanlık her türden değişime ve gelişmeye çok çabuk uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir. Yüzlerce satılık ve kiralık ilanın yer aldığı web sitesiyle müşterilerine ulaşmaktadır. 
Türk insanı yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır. Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler, böyle yaşamsal bir birikimin emanet edildiği kişiye değişmez bir ön yargı ile birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir. 
''Markalı emlakçılık'' ın güven duygusunun öne çıktığı , emlakçının kişisel taahütlerinin yerini ''kamuoyunda tanınan ve bilinen olma'' avantajının aldığı bir popülariteye kavuşmasında GDR'nin payı büyüktür.

Sizde Gayrimenkul işlemlerinizde GDR Gayrimenkul ayrıcalığını yaşayın.